Öne Çıkanlar meyve ağacı budama teknoloji jakaranda fidanı Gıda kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

BM Suriye Temsilcisi: Türkiye hiçbir alternatifi olmayan mültecilere kucak açtı
Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılara verdiği desteği övdü.

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) toplantısına katıldıktan sonra Cihan Haber Ajansı'na konuşan Mistura, Türkiye'nin Suriye'de önemli bir rol oynadığını söyledi.

Türkiye'nin Suriye sorunu bağlamında çok önemli bir ülke olduğunu aktaran BM temsilcisi, Türkiye'de 1 milyon 600 bin civarında mülteci olduğunu aktardı. Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura, Türkiye'nin bu noktada olağan üstü destekleri bulunduğunu belirterek, savaştan kaçmış ve hiçbir alternatifi bulunmayan mültecilere önemli yardımlar sunduğunu dile getirdi.

De Mistura, Suriye sorunu ile ilgili Türkiye'nin hem kendileri hem de Birleşmiş Milletler ile çok ciddi çalışmalar yürüttüğünü aktardı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı