Öne Çıkanlar interfresh lavanta hatay tarım fuarı hünnap meyvesi çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Bosna-Hersek'te Noel ayini
Bosna-Hersek'in başkenti Sarabosna'daki 'İsa'nın Kalbi' kilisesinde Noel ayini yapıldı. Ayine katılanlara hitap eden Kardinal Vinko Pulyiç, kendini kaybeden insanlara hakiki insani değerlere dönme çağrısı yaptı.

Kardinal Pulyiç, "İnsanlar tarih boyunca Yaratıcı'dan kaçmaya çalıştı, o nedenle kendini huzursuz ve kaybolmuş hissetti. Yüce Tanrı ise bizim kurtulmamızı ve karanlıktan çıkmamızı istiyor. İnsanoğlu, kaçmaya çalışken kayboldun, artık hakiki insani değerlere geri dönme vakti gelmedi mi?" diye konuştu.

Ayinin ardından açıklama yapan Kardinal Pulyiç, başta İstanbul olmak üzere Türkiye'deki Hıristiyanlara da mutlu Noeller ve güzel bir yeni yıl diledi.

Bu arada Bosna-Hersek İslam Birliği Başkanı Hüseyin Kavazoviç Efendi de ülkede ve tüm dünyada Noel bayramını kutlayan Hıristiyanlar için mesaj yayınladı. Kavazoviç Efendi, "Yüce Allah, kalplerimizi karşılıklı anlayış ile doldursun." dileğinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi