Öne Çıkanlar akif özkaldı jakaranda fidesi vairo badem çeşidi fındık Cumhurbaşkanı Erdoğan

Bu haber kez okundu.

Davutoğlu: ‘Türk Akımı’ projesini değerlendireceğiz
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Rusya’nın Güney Akım projesini güzergahının, Bulgaristan’dan Türkiye’ye çevrilmesi teklifini değerlendirdiklerini söyledi.

Davos’ta G-20 Dönem Başkanı Türkiye’nin verdiği akşam yemeğinde soruları cevaplayan Ahmet Davutoğlu, Avrupa’ya enerji hatlarıyla ilgili yarışan projelerden bahsetti. Rusların Türkiye’ye yaptığı son teklifi memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden Davutoğlu, “Türkiye’ye böyle bir teklifle gelirlerse biz de değerlendiririz. Kimse bu konuda Türkiye’yi eleştiremez. Madem Avrupa Birliği için alternatif enerji harları o kadar önemliydi, Nabucco’yu desteklemeliydiler. Bugün hâlâ bu proje önemliyse, hemen yarın bizimle enerji faslını müzakerelere açmalılar. Bir yandan enerji faslını bloke ediyorlar, diğer yandan da her şeyde Avrupa çıkarlarını gözetmemizi bekliyorlar.” ifadelerini kullandı. Davutoğlu, Rusya’nın teklifine henüz kabul etmediklerini ama ‘hayır’ cevabı da vermediklerini vurguladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,