Öne Çıkanlar new york borsası çiftlik bank Üretici eğitim Adilcevaz

Bu haber kez okundu.

Güney Kore'de devletin Kakao Talk'u izlediği haberlerine yalanlama
Güney Kore Adalet Bakanı Hwang Kyo-ahn, popüler mesajlaşma platformu Kakao Talk'un devlet kurumları tarafından izlendiği haberlerini yalanladı.

Bakan Hwang, ülkede tartışma konusu olan Kakao Talk mesajlarının devlet kurumları tarafından real-time (sürekli) izlendiği haberinin gerçeği yansıtmadığını söyledi. .

Hwang Kyo-ahn, devlet kurumlarının, yasal prosedür olmaksızın Kakao Talk mesajlarını izlemediğini vurguladı.

Son günlerde Kore'nin en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Kakao Talk kullanıcılarının yazışmalarının devlet kurumları tarafından izlendiği ve hükümet karşıtı ifade ve yorumların silindiği haberi çıkmıştı.

Devletin özel haberleşmeyi izinsiz okuduğundan rahatsız olan bir çok vatandaşın yurt dışı mesajlaşma uygulamalarını kullanmaya yönelik olduğu belirtiliyor.

Kakao Talk'un yaklaşık 50 milyon nüfusu olan Kore'de 35 milyon kullanıcısı olduğu belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı