Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi hayvancılık kefir papaz erik fidanı adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

İngiltere Parlamentosu Filistin için oylama yapacak
İngiltere Parlamentosu, Filistin devletinin tanınması için hazırlanan ‘sembolik’ önergeyi oylamaya hazırlanıyor.

Ana muhalefet İşçi Partisi milletvekili Graham Morris’in Filistin’in tanınması için hazırladığı önerge, bugün parlamentonun Avam Kamarası’nda oylanacak. Britanya’da devletlerin tanınması için İngiltere hükümetinin karar vermesi gerekiyor. Bu nedenle oylama sonucu bağlayıcı olmayacak.

İngiltere Başbakanı David Cameron’ın sözcüsü İsrail ile Filistin arasında uzun vadede bir barış sağlanmadığı müddetçe İngiltere hükümetinin Filistin devletini tanımasının söz konusu olmadığını, fakat oylamanın barış sürecine katkıda bulunacağını belirtti. Başbakan sözcüsü, Cameron ve bazı milletvekillerinin oylamada çekimser kalabileceğini de sözlerine ekledi.

TSİ 17:30’da bir araya gelecek parlamento üyelerinin Ortadoğu sorunlarını ele alacağı toplantının yaklaşık 6 saat sürmesi bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı