Öne Çıkanlar tarım yetiştiricilik kursu

Bu haber kez okundu.

Kenya’da üç televizyon kanalı kapatıldı
Kenya İletişim Kurumu, üç medya kurumuna verilen dijital frekansları geri aldı. Kenya'da yılbaşından sonra uygulumaya konulan dijital uydu sistemine geçmeyen ve analog yayın yapmaya devam eden KTN, NTV ve Citizen TV kanallarının frekansları ellerinden alındı.

Kenya İletişim Kurumu Genel Müdürü Francis Wangusi, "Üç medya kanalı KTN, NTV ve Citizen TV geçici olarak durduruldu. Üç medya organının yayınladığı reklamlar, halka yanlış lanse edilmekte ve bu alandaki markete ciddi anlamda zarar vermekte. Ayrıca bu televizyon kanalları resmi olarak uydu sistemi kurmaya dâir bir talepte bulunmadılar. Yasal olması için televizyon kanallarının dijital uydu platformu olması gerekiyor." diye konuştu.

Frekansları ellerinden alınan 3 televizyon kanalı, en kısa zamanda dijital uydu platformu kuracaklarını öne sürdü.

Kenya'da yılbaşına kadar yaklaşık 1 milyon 200 bin kişi dijital uydu anteni almıştı. Şu anda piyasada stok olarak bir buçuk milyon uydu seti olduğu tahmin ediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,