Öne Çıkanlar tarım vairo badem çeşidi eğitim mikado kayısı ığdır pamuğu

Bu haber kez okundu.

Kuzey Kore Hava Kuvvetleri'ndeki uçak sayısı, 230'dan 1580'e yükseldi
Kuzey Kore'nin hava kuvvetlerindeki asker sayısını on bine, uçak sayısını ise 230'dan 1580'e çıkardığı bildirildi.

Güney Kore hükümet kaynaklarından alınan bilgide, Kuzey Kore'nin hava kuvvetlerindeki asker sayısını on bine çıkararak, kara kuvvetlerini de bir o kadar azalttığı açıklandı.

Güney Kore hükümet yetkilisi, yaklaşık 1 milyon 190 bin askeri olan Kuzey Kore ordusunun genel sayısında bir değişikliğin gözlemlenmediği, sadece kara kuvvetlerindeki havacılık birimlerinin Kuzey Kore Hava Kuvvetlerine transfer olduğunu kaydetti.

Son yapılan değişikliklerle beraber Kuzey Kore Hava Kuvvetleri'ndeki uçak sayısının 230'dan 1580'e çıktığı belirtiliyor.

Kuzey Kore'nin deniz kuvvetlerinin ise küçük ölçekli ve eski olduğu bilinen yaklaşık 810 savaş gemisinden oluştuğu ve ülkede yaklaşık bin tane balistik füzenin yer aldığı ifade ediliyor.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi