Öne Çıkanlar çiftçi vairo badem çeşidi jakaranda ağacı Antep fıstığı 10 kasım

Bu haber kez okundu.

Rusya’dan Mısır’a şiddeti durdurun çağrısı
Rusya Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Mısır’da tüm tarafları yeni ölümlerin olmaması ve şiddetin durdurulması çağrısında bulunuldu.

Mısır’ın zor bir dönemden geçtiği belirtilen açıklamada, “Dost ülke Mısır’da tüm siyasi güçleri itidalli ve temkinli olmaya davet ediyoruz. Ülkenin yüksek ulusal çıkarlarına uygun olarak hareket edilerek tansiyonun yükselmesine ve yeni ölümlerin yaşanmasına izin verilmemeli…” denildi.

Mısır güvenlik güçlerinin Kahire’nin iki meydanından Müslüman Kardeşler’e ait göstericileri çıkarmak için operasyon düzenlediği ve ülkede olağanüstü hal ilan edildiği belirtilen açıklamada, göstericilerden önemli kayıpların yaşandığı ve güvenlik güçlerinin de zarar gördüğü belirtildi.

Tüm Mısır halkının çıkarına olacak şekilde demokratik reformların sıkı bir diyalogla başarılabileceğine dikkat çekilen açıklamada, siyasi sürecin ulusal uzlaşıya dayalı olmasına vurgu yapıldı.

Kahire’de bulunan Rusya Büyükelçiliği’nden edinilen bilgilere göre, çatışmalarda herhangi bir Rus vatandaşının zarar görmediği belirtilirken, Mısır’a giden Rusya vatandaşı turistlerin toplu gösterilerin olduğu alanlardan uzak durmaları istendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,