Öne Çıkanlar can erik hasadı bakan yardımcısı akif özkaldı jakaranda fidanı ayçiçeği zararlıları tarım ve orman bakanlığı

Bu haber kez okundu.

UETD: Tutuklanan üç Türk’ün bizimle alakası yok
Almanya’da, bir Türk istihbarat kuruluşu için ajanlık yaptıkları iddiasıyla Federal Savcılığın emriyle tutuklanan üç Türk’ün, AKP’ye yakınlığı ile bilinen Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) ile alakalı olduğu iddiası dernek yönetimi tarafından yalanlandı.

UETD yönetimi söz konusu kişilerin UETD ile hiçbir bağının olmadığını belirtti. UETD’nin Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Döngel, “Bu tutuklanan vatandaşları ne tanırız, ne biliriz, ne de UETD ile ilgisi ve alakası var. Üye bile değiller. Kim yazmışsa yanlış.” dedi.

Alman Bild gazetesi söz konusu kişilerin AKP’li olduğunu, bunlardan Taha G.’nin AKP’de üst düzey görevli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın biri olduğunu satırlarına taşımıştı. Alman basınında yer alan haberlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu üç kişiye Almanya’daki Türkler hakkında casusluk, fişleme yaptırdığı ileri sürülmüştü.

Sabah gazetesi de bu üç kişinin Almanya’daki Türk derneklerinin mali kaynaklarını araştırmak üzere görevlendirildiklerini ve bu amaçla üç ay önce Almanya’ya geldiklerini yazmıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi