Öne Çıkanlar tarım eğitim fakıbaba aa besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Aksaray emniyeti çocukları Çanakkale’ye götürdü

Aksaray’da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından "Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP)" kapsamında Toplum Destekli Polislik Şubesinin hazırladığı ‘Çocuklar Sevgi İle Büyüsün’ projesiyle il genelinde 12-16 yaş grubunda 30 çocuk Çanakkale ilinde bulunan şehitlikler ve abidelere geziye götürüldü.

Konuyla ilgili bilgi veren İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, “İlimizde öksüz, yetim, parçalanmış aile çocuklarının da bulunduğu dezavantajlı durumda olan 30 çocuğa milli birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek, vatanımız için canını seve seve veren aziz şehitlerimizin ruhlarına dua etmek amacıyla çocuklarımızı Çanakkale gezisine götürdük. Çanakkale iline bir gece konaklamalı olarak gerçekleştirilen kültürel gezide, çocuklarımıza Çanakkale Savaşı’nın dünyanın en büyük kahramanlık destanı olduğunu anlattık. Bu destanı şükürler olsun ki Allah’ımız Türk Milletine nasip etmiştir. Bu nedenle bu tür gezilerin geleceğimiz gençlerin aydınlanmasına ışık tutacağını, Aksaray Emniyet Müdürlüğünce bu tür projelerin uygulanmaya devam edecek” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı