Öne Çıkanlar can erik hasadı kurban bayramı besi sığırı yetiştiriciliği üretim kefir

Bu haber kez okundu.

Arı Yetiştiriciliği Kursu başladı

İzmit Belediyesi, geln yoğun talep üzerine yeni bir arı yetiştiriciliği kursu daha açtı.

Şimdiye kadar 4 kez açılan ve 150’den fazla kişinin belge almaya hak kazandığı ve 5.’incisini açtığı Arı Yetiştiriciliği Kursuna 54 kişi katılıyor. İzmit Belsa Plaza9. katta başlayan kursun 80 saatlik olduğu ve kurs sonunda katılımcılara sertifika verileceği açıklandı.

Kocaeli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görevli Ziraat Mühendisi Mustafa Erdoğan’ın verdiği kursta bal arısı ırkları, koloni bireyleri ve düzeni, mevsimsel bakım ve kışlatma, bal üretimi, arı ürünleri üretimi, ana arı yetiştiriciliği, ballı bitkiler ve gezginci arıcılık ile arı sağlığı konularında bilgi veriliyor. Kursta anlatılanların ayrıca arazide uygulamalı olarak kursiyerlere gösterileceği de kaydedildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi