Öne Çıkanlar muğlada yağmur aa tarım kapanış fiyatı mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Atatürk Üniversitesi, Fen ve Mühendislik Lisans Programlarında İşyeri Uygulama Eğitimi Programı bilgilendirme toplantısına katıldı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ile üniversite rektörleri ve ilgili bölümlerin yöneticilerinin katıldığı, “Fen ve Mühendislik Lisans Programlarında İşyeri Uygulama Eğitimi Programı Bilgilendirme Toplantısı YÖK’te düzenlendi.

Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’un 19. Maddesi uyarınca gerçekleştirilen toplantıda Atatürk Üniversitesi de yerini aldı.

Lisans düzeyinde fen ve mühendislik bilimlerinde okuyan öğrencilerin eğitimlerini uygulamalı şekilde tamamlamaları konularının ele alındığı toplantıya Atatürk Üniversitesini temsilen, Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Özdemir ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet Altun katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı