Öne Çıkanlar fakıbaba tarım ve orman bakanlığı besi sığırı yetiştiriciliği eğitim tarım

Bu haber kez okundu.

Aydın TÜMSİAD’tan İlköğretim Haftası mesajı

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, İlköğretim Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, yayınladığı mesajda; “Yepyeni bir eğitim öğretim dönemine merhaba dedik. Bir milletin can damarını oluşturan eğitim öğretim olgusu, üzerine titrenmesi gereken bir olgudur. Okullar adeta milletimizin üretim yeridir. Ekonominin, sanatın, teknolojinin, tarımın ve daha birçok disiplinin yapım atölyesidir. Bu olguların tümüne medeniyet diyoruz. Sonuç olarak eğitim ve öğretim müessesesi medeniyet hamurumuzu yoğuran kurumdur.

Bu hayati mecrada kalitenin yükselmesi milletimizin medeniyet seviyesinin yükselmesi anlamındadır. İçinde bulunduğumuz İlköğretim haftası vesilesi ile öğretmen ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm milletimizin ilköğretim haftasını kutluyoruz. İlkokula yeni başlayan kardeşlerimizin cesaret ve telaşlarını candan paylaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı