Öne Çıkanlar fakıbaba tarım ve orman bakanlığı muğlada yağmur badem fidanı ilaç zehirlenmesi

Bu haber kez okundu.

Ayşeabla Koleji’nde eğitim öğretim yılı coşkuyla açıldı

Özel Ayşeabla Okulları eğitim öğretim yılının açılışında, kamu yönetimi ve siyaset dünyasının birçok önemli ismi katıldı.

2017-2018 eğitim öğretim yılının açılışında, kamu yönetimi ve siyaset dünyasının birçok önemli ismi, Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları’nda buluştu. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Celal Yıldırım, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Başkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyeleri, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Üniversite Üst Yönetimi ve Mezunlar Derneği Başkanı Taşkın Tahmaz, törene katılan isimler arasındaydı.

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Hilal Erdinç açılış konuşmasında, öğrencilerin heyecanını paylaştığını ifade ederek şunları söyledi; “Sosyal gelişim ve akademik başarının birlikte yürütülmesi esas olan Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları’nda; sevgi, saygı ve huzurun temel alınıyor. Atatürkçü düşünce ışığıyla beslenen köklü eğitim anlayışımız giderek artan sosyal, bilimsel, kültürel ve sportif başarılarla taçlanıyor diyen Erdinç, Başkent Üniversitesi Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal’a, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal’a, Yönetim Kurulu’na, öğretmenlere, öğrencilere ve güvenleri ile destek olan velilere teşekkür etti.

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal ise konuşmasında; akılcılık ve bilimin ışığında hizmet veren Başkent Üniversitesi kurumlarında Atatürk değerlerinden asla ödün verilmediğini belirterek; tüm yönetici, öğretmen ve velilere teşekkür etti, öğrencilere başarılar diledi. Törende ayrıca, Başkent Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal’ın 2017-2018 eğitim öğretim yılı için gönderdiği kutlama mesajı da okundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı