Öne Çıkanlar aa fakıbaba tarım ve orman bakanlığı kapanış fiyatı tarım

Bu haber kez okundu.

Başkan Ünal: Bir milletin can damarını eğitim-öğretim olgusu oluşturur.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ilköğretim haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada eğitim-öğretimin öneminden söz edip “Bir milletin can damarını eğitim-öğretim olgusu oluşturur” dedi.

Yeni bir eğitim-öğretim sezonuna heyacan ve tatlı bir telaşla başlandığını gerek öğrenci ve velilerin gerekse idareci ve öğretmenlerin bu telaşını paylaştıklarını belirten TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, “Bir milletin can damarını oluşturan eğitim öğretim olgusu, üzerine titrenmesi gereken bir olgudur. Okullar adeta milletimizin üretim yeridir. Ekonominin, sanatın, teknolojinin, tarımın ve daha birçok disiplinin yapım atölyesidir. Bu olguların tümüne medeniyet diyoruz. Sonuç olarak eğitim ve öğretim müessesesi medeniyet hamurumuzu yoğuran kurumdur. Bu hayati mecrada kalitenin yükselmesi milletimizin medeniyet seviyesinin yükselmesi anlamındadır. İçinde bulunduğumuz ilköğretim haftası vesilesi ile öğretmen ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm milletimizin ilköğretim haftasını kutluyoruz. İlkokula yeni başlayan kardeşlerimizin cesaret ve telaşlarını candan paylaşıyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı