Öne Çıkanlar tarım kefir vairo badem çeşidi aa Gıda

Bu haber kez okundu.

Büyükşehir’in Hizmet İçi Eğitimleri Devam Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, bünyesindeki personel ile ilçe belediye personeline yönelik “Taşınır Mal Yönetmeliği” konulu eğitim programı düzenlendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim programına Büyükşehir Belediyesi, MUSKİ ve ilçe belediyelerinde görev yapan 70 personel katıldı. Eğitimde Taşınır Mal Yönetmeliği, Taşınırların Kaydı, Taşınır Kayıt ve Kontrol Yetkililerinin Görevleri ve Sorumlulukları, Harcama Yetkililerinin Görevleri ve Sorumlulukları, Taşınır İşlem Fişi, Taşınırların Girişi, Çıkışı, Sayımı ve Devri ve Taşınır Kod Listesi konularında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Büyükşehir Belediyesine ait tüm taşınır malların kaydı, muhafazası ve kullanımı ile ilgili işlemlerin sorunsuz yürütülmesi amacıyla bu eğitimi gerçekleştirdik. Bu tür eğitim programlarını farklı konulara ve yönetmeliklerdeki güncellemelere yer vererek sürdüreceğiz”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı