Öne Çıkanlar tarım muğlada yağmur aa ilaç zehirlenmesi fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Harran’da Zübeyde Hanım Anaokulu baştan donatıldı

Şanlıurfa’nın Harran ilçesindeki Zübeyde Hanım Anaokulu, Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü (IOM)-UN Migration Agency tarafından yürütülen hizmetler kapsamında baştan donatıldı.

Harran Belediyesinin koordinasyonuyla tespit edilen anaokulunda gerekli çalışmalar yapılarak, ihtiyaçları karşılandı. Bu kapsamda Zübeyde Hanım Anaokulunda oyun parkı, kum havuzu, mat zemin kaplama, elma ayna, yılan minder, eğitici halı, top havuzu, tırtıl, çocuk ve yetişkin bankları, galoşluk, figürlü çit ve benzeri işlemler ile araç ve gereçlerin montajı gerçekleştirildi.

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Uluslararası Göç Örgütünün CS & SSUs birimi yetkilileri ile birlikte okulu gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özyavuz, geleceğin teminatı çocukların eğitimine yönelik her türlü projenin içerisinde yer almaya özen gösterdiklerinin altını çizerek, “Eğitim, bizim için her zaman en öncelikli konular arasında yer almıştır, bundan sonra da öyle olacaktır” dedi.

Okul müdürü, öğretmenler ve veliler, okula katkılarından dolayı Başkan Özyavuz ve Uluslararası Göç Örgütü yetkililerine teşekkür etti.

Uluslararası Göç Örgütü - UN Migration Agency CS & SSUs biriminin Harran’daki çalışmalarının eğitim dışında farklı alanlarda da devam edeceği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı