Öne Çıkanlar Gıda fakıbaba hayvancılık vairo badem çeşidi ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Karacabey’de istişare toplantısı

Karacabey Belediyesi tarafından her hafta düzenlenen ‘ortak akıl ve istişare toplantıları’ devam ediyor.

Belediye başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin iştiraki ile gerçekleştirilen,‘ortak akıl ve istişare toplantıları’nın önemine vurgu yapan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “blediyede modern yönetim dönemine geçildiğini ifade etti. Özkan, modern belediyecilik anlayışları gereği göreve geldikleri ilk günden bu yana planlama ve birimler arasındaki koordinasyona verdikleri önemin altını çizerek, düzenlenen bu toplantıların başarılarının ana kaynağını teşkil ettiğini söyledi.

Her pazartesi günü gerçekleştirilen koordinasyon toplantılarında, mevcut durum tespitine yönelik analiz çalışmaları ile hedefe yönelik planlama ve koordinasyon çalışmalarının yürütüldüğünü ifade eden Başkan Ali Özkan, “Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar ile özlediğimiz başarıya ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Şehrin yönetimi, meselelerin çözümünde ve geleceğe yönelik yatırımların planlamasında ortak akla ve katılımcı yönetim anlayışına büyük önem veriyoruz. Bu sayede mevcut durumumuzu çok daha iyi analiz edip, kısa ve uzun vadeli çalışmalarımızın planlamasını da en üst seviyede koordine edebiliyoruz. Karacabey her yönüyle gelişmeye ve büyümeye devam edecek” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı