Öne Çıkanlar tarım çiftçi papaz erik fidanı ağaç budaması adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Milli eğitim müdüründen sürpriz ziyaret

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit akşam saatlerinde ilçede bulunan 5 farklı pansiyonda kalan toplam 341 öğrenciyi ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Pansiyonların bütün bölümleri gezilerek öğrencilerin daha iyi hizmet alması için yapılması gerekenler Okul yöneticilerine aktarıldı.

Eryiğit, öğrencilerin aileleri tarafından kendilerine emanet edildiğini, onların rahat ve huzurunu sağlamak için bütün imkanları kullanacakları ifade etti.

Ailelerin içlerinin rahat olması, evlatlarının huzur içinde pansiyonlarımızda kalmaları ve okullarımızda en iyi eğitimi almaları için gerekli çalışmaların yürütüldüğü söyleyen Eryiğit, "İlçedeki Pansiyonlarda hizmet kalitesini yüksek tutarak evlatlarımızın iyi bir eğitim almalarını ve iyi bir geleceğe hazırlanmalarını hedefliyoruz. Öğrencilerimizden beklentimiz; millî ve manevi değerlerine bağlı, ailelerine, vatanına, milletine faydalı birer birey olarak en iyi üniversitelerde öğrenimlerine devam etmeleridir" dedi.

Eryiğit pansiyonlarda fedakarca görev yapan yöneticilere, belletici öğretmenlere ve görevli personellere teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı