Öne Çıkanlar tarım muğlada yağmur aa ilaç zehirlenmesi fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Öğrenci Topluluklarının Akademik Danışmanları Toplantısı gerçekleştirildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğrenci Topluluklarının Akademik Danışmanları Toplantısı Troia Kültür Merkezi Doç. Dr. Mustafa Aksoy Amfisi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya, Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, topluluklardan sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yüksel Yıldız ve çok sayıda topluluk akademik danışmanı katıldı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı öğrenci toplulukları durum değerlendirmesi ve bilgilendirmelerinin yapıldığı toplantıda konuşan Prof. Dr. Yücel Acer, özellikle üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklere yönelmesinin çok önemli olduğunu vurguladı. "Yönetim olarak topluluklara destek noktasında elimizden geleni yapacağız” diyen Acer, toplantıya katılan akademik danışmanlara teşekkür etti.

Topluluklardan sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar ise toplulukların faaliyet raporlarını hazırlaması konusunda bilgilendirmelerde bulunurken yakın zamanda topluluk başkanları ve öğrenci temsil konseyiyle de bir araya geleceklerinin bilgisini verdi.

Toplantı, soru cevap kısmının ardından sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı