Öne Çıkanlar Gıda çiftçi şiddetli yağış eğitim trakya

Bu haber kez okundu.

Sevgi İzi projesi Düzce’de uygulanacak

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında önemli bir hizmete imza atıldı.

Başta Alzheimer hastaları ile özel eğitim ve bakıma muhtaç kişilerin ‘tanınmasına’ yönelik ‘sevgi izi’ projesi Düzce’de de uygulanacak. Düzce Belediyesi meydanında düzenlenen programda Alzheimer hastaları ile özel eğitim ve bakıma muhtaç kişilere ücretsiz olarak sol el bileklerine ’Sevgi İzi’ni belirten bir rakam işlendi. Kişi kaybolduğunda, kolundaki Sevgi İzi’ni görenler emniyet güçlerine ve Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşlerine başvurabilecek.

Yakınlarının kaybolmasından endişe eden aileleri projeye davet eden Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Sevgi İzi’ni görenler önce polise, jandarmaya ya da en yakındaki ilgili birime başvuracak. Koldaki o rakamı taşıyan kişinin kim olduğu, tüm iletişim bilgileri ilgili birime verilecek ve kişinin bir an önce ailesine kavuşması sağlanacak” dediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı