Öne Çıkanlar tarım Gıda teknoloji Domuz vebası dap desteği

Bu haber kez okundu.

"2017 Samsun Tarım Fuarı" hazırlıkları başladı

Samsun’da düzenlenecek olan "2017 Samsun Tarım Fuarı" hazırlık toplantısı yapıldı.

Zirai Karantina Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya tarım sektörünün paydaşları katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Samsun İl Müdür Vekili Nail Kırmacı, "Ülkemizin en eski fuarcılık kültürüne sahip ilimizde modern bir şekilde yapılan Fuar ve Kongre Merkezinde ülkemizin sayılı ve etkin fuar şirketlerinden biri olan TÜYAP tarafından 27 Eylül-1 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2017 Samsun Tarım Fuarı’nın ilimizin bölgemizin ve ülkemizin tarım camiasına, özellikle çiftçilerimize, ilimiz tanıtımına ve turizmine yarar sağlayacaktır. Fuarlar, tarım sektöründeki yeniliklerin ve gelişmelerin tanıtılması, üretici ve tüketicilerin bir araya getirilmesi açısından çok önem arz ediyor. Bu fuara bakanlık birimlerinin bir arada olacağı modern dizayn edilmiş yeni bir stant yapılanmasıyla katılacak. Bakanlık faaliyetleri çiftçilerimize ve diğer fuar katılımcılarına canlı, görsel ve yazılı olarak etkin sunulacak" dedi.

Samsun Tarım Fuarı’nı ziyaret edenlerin sayısının her yıl arttığını söyleyen, TÜYAP Bölge Müdürü Server Seçer, "Bu artışın devam etmesi için toplantıya katılan kurum ve kuruluş yetkililerinin üyelerinin fuara katılmaları amacıyla yapacakları organizasyonlarda kendilerine düşen her türlü desteği vereceğiz" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,