Öne Çıkanlar tarım kefir kapanış fiyatı aa Gıda

Bu haber kez okundu.

Belgelendirme sektörünün lider kuruluşu CTR
CTR Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Ltd. Şti., merkezi Ankara'da bulunan, bağımsız ve tarafsız özel bir kuruluştur. Belgelendirme sektörünün lider kuruluşlarından olan CTR, faaliyetlerine dört ana kolda odaklanmıştır.

TARIMSAL ÜRÜN BELGELENDİRME
Kuruluşumuz, tarımsal ürün belgelendirme alanındaki yeniliklerin öncüsü durumundadır. İyi Tarım Uygulamaları konusunda, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilen, Türkiye'nin ilk kontrol ve sertifikasyon kuruluşu olan CTR, aynı zamanda bu kapsamda TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)'tan akredite olan ilk belgelendirme kuruluşudur. Tarım ürünlerinin uluslararası arenadaki pasaportu niteliğindeki GlobalGAP belgelendirme hizmetini ACERTA işbirliğiyle gerçekleştiren CTR, organik tarım sertifikasyonu konusunda da altyapı çalışmaları sürdürmektedir.

SİSTEM BELGELENDİRME
Bu alanda, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001 vb. gibi yönetim sistemlerinin denetimi ve belgelendirmesi yer almaktadır. Kuruluşumuz sistem belgelendirme faaliyetlerine İngiltere'nin köklü belgelendirme kuruluşu ICS'nin Türkiye temsilcisi olarak başlamış daha sonra TÜRKAK akreditasyonuna sahip UDEM ile işbirliği anlaşması imzalanmıştır. Bu sayede CTR, hem UKAS hem de TÜRKAK akreditasyonlu belgelendirme hizmetleri sunabilmektedir.

PERSONEL BELGELENDİRME
Türkiye'nin geleceğe yönelik önemli atılımlarından biri olan mesleki yeterliliklerin belirlenmesi ve Avrupa Birliği ülkeleri ile eşdeğerliliklerinin sağlanması, CTR'nin de ilgi alanlarından biridir. 2006 yılında MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu)'nın kurulması ile resmi bir platforma taşınan çalışmalar, yakın zamanda meyvelerini vermeye başlayacaktır. Bu çalışmalar sayesinde, işgücü hak ettiği değeri bulacak, meslekler uluslararası tanınırlılığa kavuşacaktır. CTR, bu alanda yaptığı alt yapı çalışmaları ile önemli bir misyonu üstlenmeyi hedeflemektedir.

EĞİTİM
Kişi ve kuruluşların gelişiminde vazgeçilmez bir yer tutan eğitim, CTR'nin önemli bir faaliyet alanıdır. Üst düzeyde hizmet bilinciyle yola çıkan kuruluşumuz, sistematize ettiği organizasyonel yapısıyla, hem kurum içi hem de genel katılıma açık eğitimler düzenlemektedir. Katılımcılarımızın ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermeyi sağlayacak eğitimleri, optimum ücretler ile sunmayı amaçlayan CTR'nin eğitim konu başlıkları şu şekilde sıralanabilir:

Yönetim Sistemleri Eğitimleri,
İlkyardım Eğitimleri (Sağlık Bakanlığı Onaylı),
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri,
Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimleri.


İLETİŞİM

CTR MERKEZ

Anadolu Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No.160
Macunköy, Yenimahalle/ANKARA
Tel : +90 312 397 82 00
Faks : +90 312 397 82 10
E-mail : ctr@ctr.com.tr

CTR AKADEMİ EĞİTİM SALONLARI

Mithatpaşa Caddesi No:27 Kat:7
Kızılay/ANKARA
E-mail : egitim@ctr.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı