Öne Çıkanlar tarım Gıda teknoloji Domuz vebası dap desteği

Bu haber kez okundu.

Burhaniye’de çiftçilere hibe desteği uyarısı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Tarımsal ve Hayvansal Üretim Yatırımlarına yüzde 50 Hibe Desteği verildiğini açıkladı.

Burhaniye Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünden yapılan duyuruda ”Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkındaki tebliğ Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Tebliğ kapsamında tarımsal ve hayvansal üretim ile kırsal ekonomik altyapı yatırım konularına yatırıma esas tutarın yüzde 50’si oranında hibe desteği verilecek. Belirlenen yatırım konularında hibeye esas proje tutarı; yatırım niteliği yeni tesis olan başvurularda 2 milyon TL, yatırım niteliği kapasite artırımı veya teknoloji yenileme olan başvurularda 1.5 milyon TL, yatırım niteliği tamamlama olan başvurularda ise 1.75 milyon TL’yi geçemeyecek, olup yatırımcılar sadece bir adet proje başvurusunda bulunulabilecek" denildi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,