Öne Çıkanlar kefir Gıda teknoloji vairo badem çeşidi aa

Bu haber kez okundu.

Dikkat! 17 Bin Memur Alınacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 2012/1 yerleştirmelerinde, kamu kurum ve kuruluşlarınca toplam 17 bin 387 kadro ve pozisyon için yerleştirme talebinde bulunulduğunu bildirdi.

TERCİHLER 18-27 HAZİRAN ARASINDA
Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre haziran ayında yapılacak merkezi yerleştirme işlemlerine ilişkin yazılı açıklama yapan Çelik, kamu kurum ve kuruluşlarınca Devlet Personel Daire Başkanlığı'na bildirilen kadro ve pozisyonların, incelenerek, ilan edilmek üzere ÖSYM Başkanlığı'na gönderildiğini belirtti.

Bu yıla ait KPSS yerleştirme takvimine göre, 18-27 Haziran tarihleri arasında tercihlerin alınacağını belirten Çelik, 2010 KPSS sonuçlarının, merkezi yerleştirmelerde son defa kullanılacağını kaydetti.

17 BİN 387 KADRO
Çelik, 2012/1 yerleştirmelerinde, kamu kurum ve kuruluşlarınca toplam 17 bin 387 kadro ve pozisyon için yerleştirme talebinde bulunulduğunu, bunların yüzde 16,53'ünün ortaöğretim, yüzde 27,47'sinin ön lisans, yüzde 56'sının lisans düzeyinde olduğunu bildirdi.

380 İNFAZ KORUMA MEMURU ALIMINA 3 BİN 500 KİŞİ BAŞVURDU
İZMİR, Artvin ve Şırnak illerindeki cezaevlerinde boş bulunan 380 kişilik infaz koruma memurluğu kadrosu için 3 bin 500 kişi başvurdu. Erzurum Adliyesi'nde kabul edilen başvuru için, Türkiye'nin dört bir yanından gelen memur adayları, uzun kuyruk oluşturdu.
Adalet Bakanlığı'nın özel izniyle Erzurum Bölge Komisyonu'na verilen görevlendirmeyle İzmir, Artvin ve Şırnak illerindeki cezaevlerinde infaz koruma memurluğu başvuruları başladı. Mülakat için Erzurum Adliyesi'ne gelen memur adayları ellerinde bavullarıyla sıranın kendisine gelmesini bekledi. 3 Haziran'da başlayan başvurulara Türkiye'nin dört bir yanından memur adayları akın etti.

ÇOĞUNLUĞU ÜNİVERSİTE MEZUNU
KPSS'den 70 ve üzerinde puan alanların başvurabildiği infaz koruma memurluğuna talip olanların çoğunluğunu üniversite mezunu gençler oluşturdu. İnfaz koruma memurluğuna İzmir için 1219, Artvin için 143, Şırnak için 2 bin 202 kişi başvuruda bulunuldu. Yaklaşık 3 bin 500 başvuru arasında 380 kişi devlet memuru olabilecek.

Artvin'deki infaz koruma memurluğuna başvurmak için Yozgat'tan geldiğini anlatan lise mezunu Hanifi Arslan, "KPSS'den 84,546 puan aldım. 8 kişi alınacak ilk 7'deyim. Yaşım 27 ülkemizin durumu belli. Umarım bu defa olur" dedi.

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ ADAY
Adıyaman Üniversitesi'nde sosyal bilgiler öğretmenliği okuduğunu belirden İsmail Karayel de, atanması yapılmadığı için infaz koruma memurluğunda şansını denemek istediğini söyledi.

Adaylar fiziki görünüm ve diksiyon kontrollerinden geçtikten sonra boy ve kilo ölçümleri yapıldı. Memur adayları 8- 9 Haziran günü sözlü mülakata katılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı