Öne Çıkanlar gmh çiftçi saksıda limon yetiştiriciliği e-fidancim mustafa kemal atatürk

Bu haber kez okundu.

e-Fatura ve e-Arşiv birleşecek, 500 milyon lira tasarruf doğacak
e-Fatura ve e-Arşiv ile sistemde dolaşacak 250 milyon fatura, şirketlere 500 milyon liraya yakın tasarruf olarak geri dönecek.

2014 Ocak ayında, ilk etapta 20 bin şirket için zaruri hale gelen e-Fatura’nın ardından e-Arşiv, e-Defter gibi projeler devreye girmeye başladı. İlk adımda madeni yağ ile tütün ürünlerinde kaçak ve vergi kaybını önlemek için uygulamaya konan e-faturanın ilk senesinde entegratör hizmeti veren Bimsa’nın sunduğu Edoksis yazılımı ile de geçen sene toplam 3 milyon 100.000 adet e-Fatura kesildi.
e-Fatura’ya geçiş yapan 20 bin şirkette, aylık 10 milyona yakın fatura ele alınıyor. Maliye Bakanlığı raporuna göre 2015’te e-Fatura ve e-Arşiv ile sistemde 250 milyon elektronik fatura dolaşacak. 250 milyon e-Fatura, şirketlerin ekonomisine 500 milyon liraya yakın tasarruf olarak geri dönecek. Rapora göre bu sene e-Fatura mükellefi olan 20 bine yakın şirkette toplam tasarruf oranı, ayda 20 milyon lirayı bulacak. e-Arşiv ile birlikte, sistemde fatura sayısı ortalama 10 kat artacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,