Öne Çıkanlar tarım çiftçi papaz erik fidanı adana tarım fuarı tohum desteklemesi

Bu haber kez okundu.

Engelli gençler girişimci olmaya hazırlanıyor

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürüttüğü “Bir Engelli Bin Değerli” projesi hızla devam ediyor. Birçok eğitimi başarıyla geçen engelli gençler, son olarak uygulamalı girişimcilik eğitimlerinde de yüksek başarı göstererek KOSGEB destekleri ile işletmelerini kurmaya hak kazandı.

TTSO’nun projesiyle engelleri aşıp kendilerine değer katan gençlerin her biri girişimciliğe adım atmaya hazırlanıyorlar. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şadan Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, projenin her aşamasını yakından takip ederek engelli gençlerin başarılı olmalarına katkı veriyor. Uygulamalı girişimcilik eğitimini tamamlayan gençlerle bir araya gelen Eren ve Hacısalihoğlu, proje kapsamında 45 engelli kursiyere Gümüş Hasır Örücülüğü, Telkari İşleme, Gümüş Kazaz Örücülüğü ve Tasarım Eğitimleri gibi mesleki eğitimler verildiğini, kursiyerlerin MEB onaylı sertifika almaya hak kazandığını söyledi.

TTSO Meclis Başkanı M. Şadan Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, engelli gençlerin başarılı olmalarından büyük mutluluk duyduklarını, destek verildiğinde bu gençlerin mucize bir değişim gösterdiklerini ve takdir edilecek derecede başarı sağlayabildiklerini dile getirdiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı