Öne Çıkanlar Gıda karaman il özel idare makam aracı naturel sızma zeytinyağı fiyatları bekir pakdemirli

Bu haber kez okundu.

ERDEMİR'de Fatih Tar istifası
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tar'ın istifa ettiği bildirildi. İstifa haberi Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) sitesinde yayınlanırken, Tar'ın neden istifa ettiği konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

KAP'ta yayınlanan açıklamada "Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı - Murahhas Aza Oytaş İç ve Dış Ticaret AŞ temsilcisi ve Şirketimiz Genel Müdür Vekili, ayrıca bağlı ortaklıklarımızdan İskenderun Demir ve Çelik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı - Murahhas Aza ATAER Holding AŞ temsilcisi ve Erdemir Mühendislik Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ATAER Holding AŞ temsilcisi olarak görev yapmakta olan Sayın Fatih Osman TAR 14 Ağustos 2013 tarihi itibariyle söz konusu görevlerinden istifa etmiştir" denildi.

Diğer yandan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları yetkilileri ile yapılan görüşmelerde istifa sebebinin bilinmediği, herhangi bir bilgiye ulaşıldığında kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi. Tar, son olarak Aydın iline atanan Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız onuruna Ereğli'de verilen yemeğe katılmıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,