Öne Çıkanlar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu mehmet aydın çiftçi Adilcevaz şap aşısı

Bu haber kez okundu.

Et ve Süt Kurumu ihale ile büyükbaş hayvan derisi ve sakatat satacak
Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, 2014 yılı Temmuz-Ekim aralığını kapsayan 4 (dört) aylık dönem içindeki büyükbaş hayvan kesimlerinden elde edilecek olan sırttan düşme büyükbaş hayvan derileri (kelle derisi dahil), sakatat ve yan ürünler ile hayvansal yağları ihale ile satacak.

Kuruma bağlı Adana, Ağrı, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Sakarya, Ankara (Sincan), Van ve Yozgat kombinalarınca belirtilen dönem içinde yapılacak-yaptırılacak büyükbaş hayvan kesimlerinden elde edilecek ürünlerin satışına ilişkin ihaleler, kombina müdürlüklerince yapılacak. İhaleyi her kombina müdürlüğü kendi bölgesi (hinterlandı) için diğerleri ile aynı tarih ve saatte yapacak.

Sırttan düşme büyükbaş hayvan derisi (kelle derisi dahil) isteklilerinin ihale şartnamesine uygun olarak düzenleyecekleri tekliflerini, 16 Haziran 2014 günü saat 10.00’a kadar, büyükbaş hayvan sakatatı ve yan ürünler ile hayvansal yağ satışı isteklilerinin de ihale şartnamesine uygun olarak düzenleyecekleri tekliflerini, 16 Haziran 2014 günü saat 14.30’a kadar ilgili kombina müdürlüklerine teslim etmeleri istendi. İhaleye ait şartnameler ise ilgili kombina müdürlüklerinden 50,00 (Elli) TL karşılığında temin edilebilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı