Öne Çıkanlar pastane denetimi chicago borsası hayvancılık meyve ağacı budama salgın

Bu haber kez okundu.

Faruk Saraç Yüksekokulu, İpekböcekçiliği Enstitüsü malzemelerini iade edecek
Faruk Saraç, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde yayınlanan bazı haberlerde, 'İpekçilik Tohum Mektebi'nin açılamamasına sebep olarak Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu'nun söz konusu malzemeleri iade etmemesinin gösterildiğini hatırlattı. Bu durumdan derin üzüntü duyduğunu belirten Saraç, bu malzemelerin sergilenmesi için Tarım İl Müdürlüğü tarafından kendilerine verildiğini ifade etti.
    Malzemelerin bu güne kadar özenle korunup bakım ve temizliklerinin yapıldığını vurgulayan Saraç, "Osmanlı döneminin önemli eserlerinden olan, bugüne kadar yok olmak ile yüz yüze kalmış Fabrika-i Hümayun yerleşkesini büyük emek ve maliyet ile hem Bursa'ya hem de Türk eğitimine tekrar kazandırdığını hatırlattı.

    Basında konuyla ilgili bazı haberler çıktığını ifade eden Saraç, "Bu tür asılsız haberler ben ve benim gibi Bursa'ya yatırım yapan ve yapmakta olan kişileri olumsuz etkilemektedir. Bu olay maalesef son derece üzüntü verici bir durum. Malzemeler ile ilgili olarak hiç bir kurum veya kuruluştan resmi bir talep gelmemiştir. Okulumuz bu malzemelerin iadesini hemen gerçekleştirecektir." dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı