Öne Çıkanlar makam aracı Gıda kapanış fiyatı ceviz bahçesi hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Gıda sektörüne Rusya'ya açılma fırsatı
Hububat, bakliyat ve yağlı tohumlar sektörü, World Food Moscow Genel Gıda Fuarı’na çıkarma yapmaya hazırlanıyor. World Food Moscow Genel Gıda Fuarı, Rusça konuşulan bölgenin en büyük gıda ve içecek fuarlarından biri olarak kabul ediliyor. Fuara katılacak firmalar, İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonunda 548 metre karelik stant alanında ürünlerini tanıtma imkanı bulacak.

İstanbul Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Zekeriya Mete, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Rusya’nın ABD ve AB ülkelerine uyguladığı kotayı Türk şekerleme sektörü için fırsat olarak nitelendirdi. Dolayısıyla bölgenin en büyük gıda ve içecek fuarlarından biri olarak kabul edilen World Food Moscow Genel Gıda Fuarı’nın bu anlamda büyük önem taşıdığını belirtti. Mete, "Rusya pazarında yer almak veya mevcut pazar payını artırmak, ürünlerini uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtmak, güçlü dağıtım ağlarının temsilcileri ile tanışma ve sağlıklı bağlantılar kurmak, pazarı yerinde görmek yoluyla etkili satış stratejileri belirleyebilmek ve önemli firmaların yöneticileri ve satın almacıları ile doğrudan temasa geçmek üzere Türk firmalarını bu organizasyona davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

ANKA Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı