Öne Çıkanlar çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği teknoloji gelin duvağı fidanı hatay tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Giresun'da kurban pazarı hazırlıkları sürüyor
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, bu Kurban Bayramı’nda kurbanlık pazarının Aksu Festival alanında kurulacağını söyledi.
Aksu, gazetecilere yaptığı açıklamada, son birkaç yıldır pazarın Küçükköy mahallesinde kurulduğunu hatırlattı. Bu yıl ise pazarın Aksu Festival alanında kurulacağını ifade eden Aksu, "Burası hem ulaşım, hem de daha kullanışlı ve hijyenik bir alan. Bu nedenle bu bayram için kurbanlık pazarını Aksu Festival alanına kuracağız." dedi. Bölgede pazarın kurulması için gerekli altyapı hazırlıklarının tamamlandığını ifade eden Aksu, "Belediye olarak pazarın kurulması için gerekli tüm hazırlıkları tamamladık. Yarın yerlerin tespitlerini yapacağız. 24 Ekim Pazartesi günü de satıcıların, satış yapacakları alanları kura ile belirleyeceğiz." diye konuştu.
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun halkının daha iyi bir bayram geçirmesi için de belediye olarak tüm tedbirlerin alınması için hazırlıkların sürdürüldüğü sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,