Öne Çıkanlar Gıda kapanış fiyatı makam aracı chicago borsası özel sektör teşvikleri

Bu haber kez okundu.

İstanbul’un zam şampiyonu sivri biber
İstanbul Ticaret Odası (İTO) verilerine göre Temmuz ayında fiyatı en fazla artan ürün yüzde 31,05 ile sivri biber oldu. Onun ardından yüzde 17,36 ile limon, yüzde 13,81 ile erik geldi.


Şu an kilogram fiyatı sivri biberde 3,39 lira iken, limonda 5,72 lira, erikte 7,38 lira.

Fiyatı en fazla gerileyen ürün ise yüzde 30,07 ile etek oldu. Onu yüzde 28,99 ile karpuz, yüzde 28,94 ile erkek pantolonu takip etti.

Şu an adet fiyatı etekte 107,58 lira, erkek pantolonunda 92,33 lira. Yaz meyvelerinden karpuzun kilogramı da 1,26 liraya mal oluyor.

Bu arada İTO’nun İstanbul Ücretliler Geçinme Endeksi’nde bulunan 242 üründen 88’inin perakende fiyatı arttı. 92 ürünün fiyatı aynı kalırken, 62 ürünün geriledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı