Öne Çıkanlar muğlada yağmur aa tarım kapanış fiyatı mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Karadenizbirlik'ten Çiftçiye 'Piyasa' Farkı
Karadenizbirlik olarak daima üreticinin emeğini verdiklerini söyleyen Genel Müdür Ünal Erarslan, "Birliğimiz yönetim kurulu tarafından, dünya ve ülke fiyat gelişimleri sürekli takip edilmekte, bu gelişmeler doğrultusunda ortaklarımıza en iyi fiyatın verilebilmesi adına tüm imkanlarımız kullanılmaktadır. Birliğimiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da bizlere güvenen ortaklarımızın menfaatlerini gözetecek şekilde fiyat belirlemeye gayret etmiş, ayni ve nakdi tarımsal girdiği desteklerini sürdürmüştür" dedi.

Yağlı tohumların, giderek artan gıda ihtiyacı olmasının yanı sıra, enerji sektörünün hammaddesi haline gelmeye başladığına da dikkati çeken Ünal Erarslan, "Türkiye için özellikle ayçiçeği üretimi, üretici için artık kazandıran ve artış eğilimi gösteren stratejik ürün durumuna geldi. Ayçiçeği, bölgemiz için de önemli bir kalkınma aracı" diye konuştu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı