Öne Çıkanlar kapanış fiyatı ağaç budaması aa hayvancılık papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Keskinoğlu beş ülkede pazar liderliğine göz dikti
Manisa’nın Akhisar ilçesinden 75 ülkeye ihracat yapan Keskinoğlu, Turquality desteğiyle beş ülkede pazar liderliğine göz dikti. Piliç eti ve yumurta sektörlerinde Türkiye’nin toplam ihracatının yüzde 12’sini yapan şirket Dubai, Singapur, Gana, Irak ve Suudi Arabistan pazarlarında liderlik için tanıtım çalışmalarını hızlandırıyor.

Beş kıtaya ihracat yaparken kendi tanıtımının yanısıra Türkiye’nin marka değerini de arttıracak çalışmalar yürüten Keskinoğlu Şirketler Grubu, sayılı firmaların yer aldığı Turquality marka destek programına dahil oldu ve son beş yılda 81 milyon dolarlık ihracat yaptığı beş pazar için çalışmalarını hızlandırdı. Liderlik hedeflediği Dubai, Singapur, Gana, Irak ve Suudi Arabistan pazarlarına yaptığı ihracatı, Turquality desteğiyle beş yıl içinde yüzde 100 arttırmayı hedefliyor. Hedef pazarları için bölgeye özel nitelikli ürün geliştirmekten ambalaj değişikliğine kadar birçok alanda yatırım yaptıklarının altını çizen Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, “Türkiye’nin şampiyonlar ligi olarak adlandırılan Turquality programı sayesinde, dünya ölçeğindeki rakiplerimizle global pazarda rekabet etme şansımız artık çok daha yüksek olacak. Hedef pazarlarımız olan Dubai, Singapur, Gana, Irak ve Suudi Arabistan’ın piliç eti ve yumurta ithalatı 116 milyar doları buluyor.” dedi. Bunun kendileri için çok büyük bir potansiyel olduğunu dile getiren Keskinoğlu, “Dünya ölçeğindeki rakiplerimizin gümrük vergisi de dahil birçok avantajı olmasına rağmen biz bugüne kadar global marka olma hedefimizi ve buna inancımızı hep güçlü tuttuk. Şimdi Turquality programının da sağladığı imkanlar sayesinde dünya devleriyle rekabette birçok üstünlüğümüz olacak. Türkiye’nin yükselen imajından güç alarak uygulayacağımız pazarlama stratejileriyle artık global pazarların da kural belirleyicisi olacağız.” diye konuştu.

Keskinoğlu, şu anda aralarında Azerbaycan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Gana, Gine, Gürcistan, Çin, Irak, İsrail, KKTC, Katar, Kuveyt, Malezya, Kosova, Suudi Arabistan, Singapur, Özbekistan, Tacikistan, Yunanistan ve Yemen’in de olduğu 75 ülkeye ihracat yapıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı