Öne Çıkanlar eğitim tarım ceviz bahçesi jakaranda fidanı hünnap meyvesi

Bu haber kez okundu.

Kilis’in mücbir sebep hali uzatıldı

AK Parti Kilis milletvekili Reşit Polat, Kilis’in mücbir sebep halinin 31 Aralık 2017 tarihine kadar uzatıldığını söyledi.

Milletvekili Polat, Kilis’te 1 Mart 2016 tarihinde mücbir sebep hali ilan edildiği belirterek, "Daha sonra muhtelif tarihlerde bu sürelerin 31 Aralık 2017 tarihine kadar uzatıldı. Girişimlerimizin sonucu Kilis’in 30 Eylül 2017 tarihinde bitecek olan mücbir sebep halinin 31 Aralık 2017 günü sonuna kadar uzatılması uygun bulundu. Buna göre mezkir il ve ilçelerde mücbir sebep kapsamında bulunan mükellefler tarafından mücbir sebebin başlangıç tarihinden sona ereceği 31 Aralık 2017 tarihine kadar verilmesi gereken beyanname ve bildirimlerinin verilme süresi 24 Ocak 2018 günü sonuna kadar, ödeme süresi ise 26 Şubat 2018 günü sonuna kadar uzatılmıştır. Yeni bir süre uzatımı yapılmayacağından vatandaşlarımızın belirtilen sürelerde beyannamelerini verip, ödemelerini yapmaları gerekmektedir" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı