Öne Çıkanlar tarım eğitim aa fakıbaba besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Kuveyt Türk’e 'Türkiye'deki en iyi faizsiz banka' ödülü
Katılım bankacılığı sektöründe 25 yıldır hizmet veren Kuveyt Türk, Global Finance dergisi tarafından 'Türkiye’deki en İyi Faizsiz Banka' ödülüne layık görüldü.

11 Ekim’de IMF ve Dünya Bankası’nın yıllık toplantısı ile eş zamanlı olarak Washington’da gerçekleştirilen törenin ardından ödülü alan Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, "Katılım bankacılığında başarılarla geçen 25’inci yılımızı bu ödülle taçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlam bankacılık iş modeliyle sürdürdüğü istikrarlı ve güçlü büyümesine 2014’te de devam eden Kuveyt Türk, Türkiye’de katılım bankacılığındaki liderliğini korumaya devam ediyor." dedi. Kuveyt Türk’ün katılım bankacılığının gelişimini sürdürebilmek hedefiyle sektöre yenilikçi ürün ve hizmetler kazandırmaya çalıştığını vurgulayan Uyan, şunları dile getirdi:

"Kuveyt Türk Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği yeni BOA yazılımıyla sektörümüze ihtiyaç duyduğu yeni mekanizmalar sağlayacak, daha verimli operasyon süreçleri getirecek, bankacılık çalışanlarına ivme kazandıracağız. Katılım bankacılığının önemli yatırım elemanlarına da önümüzdeki dönemde yeni bakış açıları kazandıracağız. Bu hedefle son olarak gerçekleştirdiğimiz, hazine kira sertifikası ile emtia murabahasını birlikte kullanarak yerli yatırımcıya tek seferde satılan en yüksek tutarlı, 150 milyon TL’lik sukuk ihracı buna en iyi örnektir." dedi.

180 ülkede 50 binden fazla okura ulaşan New York merkezli Global Finance dergisi, her yıl dünyanın en iyi bankalarını seçiyor. Ödüller, dünya çapında 16 ayrı kategoride Avrupa, Asya, Körfez İşbirliği Ülkeleri ve Kuzey Afrika olmak üzere 4 bölgede en iyi İslami finans kuruluşlarına veriliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı