Öne Çıkanlar pastane denetimi yetiştiricilik kursu tarım ve orman bakanlığı chicago borsası besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Manisa'nın tarım üretimi her geçen gün artıyor
Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi, tarım üretimlerinin her geçen gün daha da arttığını söyledi. Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle Salihli ilçesindeki Sardes Otel’de düzenlenen Tarımsal Yayımda Başarı İçin Kişisel Gelişim Eğitimi’nde konuşan Çebi, Manisa’nın tarım konusunda kendini ispatlamış bir il olduğunu bildirdi.

Manisa’nın, tarım üretiminde kendine yeten bir ilin ötesinde olduğunu ifade eden İl Müdürü Çebi, “İlimiz yetiştirdiği tarım ürünlerinde Türkiye’ye, hattâ bazı ürünlerde dünyaya cevap verebilir seviyededir. Tarımsal üretim anlamında üretimimiz her geçen gün daha da artmaktadır. Bu artış, nihayetinde kurum olarak gün geçtikçe üreticiyle ve sektördeki diğer aktörlerle daha çok iletişim içinde olmamız anlamına gelmektedir.” dedi. Müdürlük olarak eğitimin yaşı olmadığına, hayatın her safhasında eğitimin kaçınılmaz olduğuna inandıklarına değinen Hasan Çebi, “Bu inancımızı ve Manisa tarımına kaliteli hizmet verebilme amacımızı gerçekleştirmek için personelimizin kişisel gelişimini ve motivasyonunu arttırmak, kurum içinde ve vatandaşla ilişkilerini, çözüm odaklı kaliteli hizmet yaklaşımlarını geliştirmek amacıyla eğitim veriyoruz.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı