Öne Çıkanlar Gıda teknoloji biber yarışması çiftçi sel madurları

Bu haber kez okundu.

Midyatlı 170 Çiftçi Diyarbakır'daki Tarım ve Hayvancılık Fuarına Gitti
Mardin'in Midyat ilçesinden 170 çiftçi, '3. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı'na katılmak için Diyarbakır'a gitti.

Diyarbakır'da bugün açılacak Tarım ve Hayvancılık 2011 Fuarı'na Midyat Ziraat Odası Başkanlığı tarafından kiralanan 3 otobüs ve 2 minibüsle giden çiftçiler, tarım ve hayvancılıktaki son gelişmeleri görecek.

Köy ve beldelerden, aralarında muhtarların da olduğu 170 çiftçi, Ziraat Odası önünden otobüslere binerek yola çıktı. Burada açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı M. Beşir Evsen, bu geziyle çiftçileri tarımla ilgili yeniliklerden haberdar etmeyi hedeflediklerini belirtti. M. Beşir Evsen, "Bu yıl 3. kez çiftçilerimizle fuara katılıyoruz. Çiftçilerimiz, yem bitkileri, tarımsal bitkiler, iş makineleri, hayvancılık ve sulu tarımla ilgili konularda bilgi edinebilecekler. Bu hususta çiftçilerimiz için faydalı bir fuar olduğunu düşünüyorum. " diye konuştu.

TÜYAP tarafından düzenlenen Tarım ve Hayvancılık 2011 Fuarı 13–17 tarihleri arasında açık kalacak.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı