Öne Çıkanlar çit mazı yetiştiriciliği teknoloji gelin duvağı fidanı hatay tarım fuarı çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Müsiad Üyeleri Kurbanlarını Van'a Bağışlıyor
 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gıda ve Tarım Sektör Kurulu'nun hazırladığı "Kurban Kesimi, Hijyen ve Saklama Koşulları" konulu paneli MÜSİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Panelde konuşan MÜSİAD Gıda ve Tarım Sektör Kurulu Başkanı Dr. Halim Aydın, "Van'da gerçekleşen 7,2 şiddetindeki depremde hayatını kaybeden kardeşlerimizin derin üzüntüsünü yaşıyoruz" dedi.

MÜSİAD olarak yurt genelindeki üyelerimizle birlikte bölgeye yönelik çok kapsamlı bir yardım kampanyası başlattıklarını söyleyen Dr. Aydın, "Gıda ve Tarım Sektör Kurulu olarak da Kurban Bayramı'nın üçüncü günü kurbanlarımızı Van-Erciş'te keseceğiz" dedi.

Kampanyayı üyelere duyurduklarını açıklayan Aydın, "Birkaç gün içinde çok sayıda üyemiz bizlere ulaştı. Kendileri de kurban için belirlenen ücretleri bizlere ulaştırmaya başladılar. Orada bulunan vatandaşlarımızın acılarını bir nebze olsun paylaşmak ve çocukları sevindirmek istiyoruz" dedi. Van'a gitmişken Vanlı üyelerimizle acılı aileleri de ziyaret edeceklerini belirten Dr. Aydın bu vesile ile hayatını kaybeden bütün kardeşlerimize rahmet ailelerine de sabır diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,