Öne Çıkanlar Adilcevaz teknoloji kaçakçılık Gıda dap desteği

Bu haber kez okundu.

OECD'nin tarım raporu
 Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) tarafından Türk tarımına ilişkin hazırlanan rapor, 29 Nisan Cuma günü açıklanacak.


Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, OECD'nin Türk tarımı hakkında ''Tarımsal Politika Reformlarının Değerlendirilmesi'' konulu çalışma yaptığı, çalışmada son 10 yıl içerisinde Türk tarım politikalarındaki gelişmelerin incelendiği belirtildi.

Açıklamada, ''6 bölümden oluşan çalışmada, Türkiye'nin makroekonomik gelişmeleri ve sektör hakkında genel bilgiler, 1980'li yılların ortalarından günümüze kadarki süreçteki tarımsal politikalardaki değişimler, kırsal kalkınma programları, tarım ve doğal kaynak yönetimi, tarımsal desteklerin yapısı ve geçirdiği değişimler, tarımsal politika reformlarında sağlanan ilerlemeler ve öneriler yer alıyor'' denildi.

OECD tarafından hazırlanan raporun, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ve OECD Politikalar ve Çevre Bölüm Başkanı Wilfrid Legg'in katılımıyla 29 Nisan Cuma günü Ankara'da kamuoyuna tanıtılacağı bildirildi.

 

 

 

 

http://www.gidasanayii.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı