Öne Çıkanlar tarım kefir teknoloji adana tarım fuarı aa

Bu haber kez okundu.

Öğrencilere dağıtılacak 'okul sütü' ihalesi 12 Nisan'da yapılacak
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı ile ortaklaşa gerçekleştireceği 'Okul Sütü Projesi'nde ihale aşamasına gelindi.

2012 yılı içinde yürütülmek üzere, özel okullar hariç ana sınıfından beşinci sınıfa kadar ilköğretim okulu öğrencilerinin dengeli beslenme suretiyle gelişimlerini artırmak ve süt içme alışkanlığını kazandırmak amacıyla dağıtılacak sütün ihalesi 12 Nisan Perşembe günü saat 10.00’da Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı'nda yapılacak. Kamu İhale Kanunu’na uygun olarak gerçekleştirilecek ihalede, Türkiye genelinde veya bölgesel süt dağıtımı için kısmi teklif imkanı da sağlanacak.

        İhaleye, bakanlıktan üretim izni almış, gıda ile ilgili mevzuata uygun üretim yapan ve şartnameye uyan tüm firmalar başvurabilecek. İlk etapta, 7 milyon 200 öğrenciye 5 gün süreyle dağıtılacak süt için yapılacak ihale pazarlık usulü gerçekleştirilecek. Alınacak süt, 200 mililitrelik kutular halinde 32 bin 526 okulda eğitim gören öğrencilere ulaştırılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı