Öne Çıkanlar kefir jakaranda fidanı teknoloji ayçiçeği yetiştiriciliği tarım

Bu haber kez okundu.

Öğrencilere dağıtılacak süt için ihale yapıldı, Pınar Süt ihale dışında kaldı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, öğrencilere dağıtılacak 'okul sütü' için ihale yaptı. İhalede 5 firma 4 bölge için teklif verdi, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesi için teklif veren çıkmadı.

Komisyon başkanlığını Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kayhan yaptığı ihaleye katılan Yavuz Blok Bims İnşaat Malzemeleri Nakliyat Gıda Sanayi ve Ticaret Şirketi, Dimes Gıda Sanayi Ticaret AŞ, Yörükoğlu Süt ve Süt Ürünleri Ticaret AŞ, Ak Gıda Sanayi Ticaret AŞ - Sütaş AŞ - Danone Tikveşli Süt Ürünleri AŞ - Yörükler - Tat Konserve Sanayi AŞ Ortak Girişim Grubu, Pınar Süt Mamulleri AŞ 48 ila 52 kuruş arasında birim fiyat verdi. Pınar Süt Mamulleri AŞ'nin teklifi, zarfın üzerindeki bilgi eksikliği sebebiyle geçersiz sayıldı. Teklif gelmeyen Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesi için yeni alım ihalesi yapılacak. Proje ile 7 milyon 200 bin öğrenciye 5 gün süreyle süt dağıtılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı