Öne Çıkanlar papaz erik fidanı trakya tarım teknoloji eğitim

Bu haber kez okundu.

Samsun Tarım Fuarı 3. kez kapılarını açıyor

“3. Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı” yarın açılacak.

Samsun’da bir otelde basın mensuplarıyla bir araya gelen TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş yönetim ekibi, 27 Eylül tarihinde başlayacak olan Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji fuarı hakkında bilgi verdi.

TÜYAP yönetim ekibi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Birliği, Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan 3. Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 27 Eylül - 1 Ekim 2017 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarının açılacağını duyurdu.

Yurt içi ve yurt dışından fuara binlerce ziyaretçi beklediklerini kaydeden TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Fuarlarımızda sektör temsilcileri ile ilgilileri bir araya getirerek bölgenin ekonomisine katkı sağlıyoruz. Başta Samsun olmak üzere, ülkemizin dört bir yanından gelecek olan ziyaretçilerimiz; sektördeki son gelişmeleri ve teknolojileri incelemenin yanı sıra yeni iş birlikteliklerine de imza atabilecek” dedi.

Yükselen bir grafik gösteren 3. Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın, geçen yıla göre 2 kat daha fazla yabancı ziyaretçi ağırlayacağına değinen Alagöz, “Yurt dışı ofislerimiz kanalıyla yapılan etkili tanıtımlar ile İran, Gürcistan, KKTC ve Azerbaycan’dan 211 yabancı profesyonel ziyaretçi getiriyoruz. Yabancı ziyaretçilerimiz ve katılımcı firmalarımıza görüşme ortamı hazırlayarak önemli ticari anlaşmaların gerçekleşmesine de vesile olacağız” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı