Öne Çıkanlar tarım eğitim mehmet aydın biber yarışması vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

Sanayi üretimi, eylül ayında yüzde 12 arttı
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre sanayi üretim endeksi, eylül ayında geçen senenin aynı ayına oranla yüzde 12 arttı. Madencilik ve taşocakçılığı sektörü endeksinde yüzde 2,2, imalat sanayi sektörü endeksinde yüzde 12,8, elektrik, gaz, buhar ile iklimlendirme üretimi ve dağıtımı sektörü endeksinde de yüzde 9,9 artış kaydedildi.

Takvim etkisinden arındırılmış endeks eylül ayında geçen senenin aynı ayına oranla yüzde 6, mevsim ve takvim etkilerinden arındırılmış sanayi üretim endeksi ise bir önceki aya oranla yüzde 1,5 arttı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,