Öne Çıkanlar Üretici tarım çiftçi Ergene havzası eğitim

Bu haber kez okundu.

Siirtli imalatçılara KOSGEB desteği

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’ndan (KOSGEB) Siirtli imalatçılara KOBİ desteği verilecek.

KOSGEB’in imalatçı işletmelere yönelik çıkardığı "Kobi-Gel Gelişim Destek Programı", Siirt KOSGEB İl Müdürlüğü ve Siirt Ticaret Sanayi Odası işbirliği ile tanıtım toplantısı düzenlenecek. Siirt Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, program kapsamında verilecek desteğin içeriği hakkında tanıtım toplantısı KOSGEB ve Siirt TSO işbirliği ile 26 Eylül 2017 Salı günü saat 14.00’da oda konferans salonunda yapılacağından, tüm imalatçı işletmelerin katılımının beklendiği ifade edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı