Öne Çıkanlar yüksek planlama kurulu begonvil fidanı mikado kayısı abelya ağacı fidanı veteriner hekimleri birliği

Bu haber kez okundu.

Tarım işçilerine çağrı: Pamuk toplamak isteyenler bize başvursun
GAZİANTEP (CİHAN)- Araban Ovası'nda pamuk ekili alanları gezerek, pamuk toplayacak tarım işçisi bulamayan üreticilerin mağduriyetini yerinde gören Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, işsiz tarım işçilerine seslendi.

Doğan, “Bu mevsim yağışların başlama mevsimi. Araban Ovası'ndaki pamuk tarlalarındaki tüm kozaları açmış olan pamuk tarlalarına ani sağanak yağmurların başlayıp yağmasıyla çiftçiler daha da mağdur olacak. Pamuk tarlalarında çalışmak üzere çevre il, ilçe ve köylerdeki işsiz tarım işçileri Ziraat Odası Başkanlığı’na gelerek ya da telefon ile odamızı arayarak iş talebinde bulunabilir. Pamuk toplama işinde çalışmak isterlerse hem kendilerine iş imkânı sağlanmış, hem de işçi bulamayan üreticilerimizin pamukları toplanmış olur. Bu vesile ile de Araban Ovası'ndaki toplanamayan pamuklar toplanıp, hem üreticilerimizin, hem de ülkemizin ekonomisine katkı sağlanmış olacak.’’dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,