Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

TİGEM Emektarları Açık Arttırmada
Bakım ve onarımı tamamlanan 1969 ile 1975 model arasındaki toplam 52 traktör için Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdür Yardımcısı Zafer Öz başkanlığında 8 kişiden oluşan komisyon üyeleri önünde açık artırma yapıldı. Daha önce teminat yatıran 10 kişinin katıldığı açık artırmada, traktörler tek tek tanıtılıp, katılımcılara araçlar hakkında bilgi verildi.
 
Yaklaşık 2 saat süren açık arttırmada satışa sunulan 52 traktörden 5 tanesi, 6 bin 800 ile 11 bin 300 lira arasında satıldı.
Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdür Yardımcısı ve ihale komisyonu başkanı Öz, ekonomik ömrünü tamamlamış, bakım ve onarımları yapılan 52 traktörün açık arttırmayla satışa sunulduğunu, bunlardan 5 tanesinin satıldığını kalan 47 adet traktör için ise bir hafta sonra tekrar ihale yapılacağını söyledi.
 
Traktör ihalesi için Elazığ'dan geldiğini belirten Kerem Aslan, bütçesine uygun traktör almak istediğini, ancak belirlenen fiyatların satışa çıkarılan traktörler için yüksek olduğunu savundu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı