Öne Çıkanlar jakaranda fidanı bakan yardımcısı akif özkaldı lavanta muğlada yağmur fındık fiyatları arttı

Bu haber kez okundu.

TİGEM ihalesini Hattat Traktör kazandı
 Hattat Traktör Filo Satış Yönetmeni Şükrü Altundağ, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Valtra traktörlerimiz ağır şartlara dayanaklı ve başarısı deneylerle ile sınanan önemli ürünlerdir. Biz bu markayı bir seçenek olarak değerlendirdik, bu çerçevede 110 BG ve 350 BG arası Valtra marka traktörleri dışarıdan alıp çiftçimizin kullanımına sunduk.” dedi. Altundağ şöyle devam etti:

“Valtra traktörler filo alımları yapan tüketicilerimizin tercih ettikleri markalar arasında yer aldı. Bu müşterilerimizin başında; Sütaş, TİGEM, Saray Halı gelmektedir. Kuşku yok bu markamız çiftçiden büyük beğeni topladı ve onların tercih ettiği marka oldu.”

TİGEM İHALESİ: 19 NİSAN 2011 ‘DE YAPILDI

TİGEM’in, 77-82 KW 4 WD güçleri arasında 20 traktör alımını kapsayan ihalesine toplam 5 marka katıldı. Bu markalar John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Fent ve Hattat Tarım oldu. TİGEM ihalesinde belirleyici unsur, teklif edilen traktörün teknik özelliklerinin yanı sıra, traktörün yakıt tüketimi ve donanımı ile optimum fiyat idi. 19 Nisan 2001’de yapılan ihalede Valtra traktörlerin hem motor gücü hem de özgül yakıtının düşüklüğü Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından tercih edilen özellikler oldu. Müdürlüğe ihale şartlarına bağlı olarak, 120 gün termin süresi içerisinde 110 BG gücünde 20 Valtra N101h model traktör takdim edilecek. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi