Öne Çıkanlar fakıbaba vairo badem çeşidi Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

TMO, Vanlı Sanayicinin Talebini Kabul Etti
Yazılı bir açıklama yapan Sinan Hakan, Van'daki un ve yem fabrikalarının yeni uygulama çerçevesinde 2010 yılı fiili tüketim miktarının üç aylık kısmını karşılayacak miktarda hububat alımına başvurabileceklerini söyledi. Söz konusu satışla ilgili sözleşmelerin TMO Erzurum Şube Müdürlüğü'nce yapılacağını ifade eden Hakan, "Buğday, arpa ve çavdar talepleri ofis stoklarının elverdiği ölçüde Erzurum, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa ve Kayseri şube müdürlüklerinden karşılanabilecek. Daha önce yazılı olarak yaptığımız başvuruyu, Ankara temasları çerçevesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Mehdi Eker'e de iletmiş ve konuyu görüşmüştük.
 
TMO Genel Müdürlüğü 26 Aralık 2011 tarihinde aldığı kararla taleplerimizi kabul edip, yürürlüğe koymuştur. Bölgemizdeki un ve yem sektörüne önemli bir katkı mahiyetinde olan bu uygulamayı hayata geçirdiği için Bakanımız Mehdi Eker'e ve TMO yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı